SK CZ PL
header images

Bešeňová

Aquapark

GINO PARADISE Bešeňová: Wellness

GINO PARADISE Bešeňová poskytuje svojim návštevníkom služby na úrovni. Svoje telo si môžu hostia zregenerovať nielen v bazénoch s termálnou vodou, ale aj vo vitálnom svete, ktorý poskytuje neopakovateľnú atmosféru.

Vitálny svet so saunami a masážami

Vo Vitálnom svete si návštevník môže vybrať z viacerých procedúr. Nachádza sa tu sústava sáun: bylinková, rímska, soľná, mentolová a fínska. Po saune dobre padne ochladzovací bazén s kúskami ľadu. U hostí je obľúbený aj Kneippov kúpeľ, tepidárium, whirpool s Amazóniou alebo hydromasážne sprchy. Zaujímavá je aj turecká mydlová masáž.
Ozdobou Vitálneho sveta sú tigre z ónyxu (polodrahokam) dovezené z Indonézie. Dokonalosť tohto komplexu dotvára horský potok s mlynským kolesom a európska rarita  -  vyhrievané kreslo z 24 karátového zlata.

Relax centrum v Bešeňovej

Súčasťou GINO PARADISE Bešeňová je aj Relax centrum, ktoré návštevníkom zabezpečuje zdravie, sviežosť a pohodu ducha i tela. Relax centrum ponúka klasické a relaxačné masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutov a masérov. Masérske služby poskytuje aj Siam centre Thai massage, poskytujúce pravú thajskú masáž. Vyskúšať je možné aj anticelulitídny program, svetelnú lampu Bioptron či slender stoly. K dispozícii je aj fitness, aerobik, odpočívareň, manikúra, pedikúra a herňa. Relax centrum je otvorené celoročne.

Gastro 

Pre tých, ktorým vo vode vyhladnú, sa v GINO PARADISE Bešeňová nachádza množstvo stravovacích zariadení. Je možné si vybrať z dvoch luxusných reštaurácii: jedna z nich je Kolchury restaurant a bar s bohatou ponukou gruzínskych jedál,  alebo Babu restaurant, ktorý je súčasťou hotela Giga. V hoteli Luka je zase možné nájsť kaviareň Café de Luka, v areály sa nachádzajú ešte dva bary: Aqua bar, do ktorého sa vchádza priamo z bazénov, a Relax bar, ktorý je súčasťou relax zóny. Pre tých, ktorí nechcú  na svoje jedlo čakať, sú určené bufety a jeden fastfood.

Pre deti

V areáli GINO PARADISE Bešeňová je pripravených množstvo atrakcií pre deti. Okrem bazénov s tobogánmi a šmýkačkami, tu nájdete aj detské ihrisko s preliezačkami, a dokonca aj nafukovací hrad.
Tiež je možné využiť niektoré z animačných programov: bungee trampolíne, lukostreľba, paintball či štvorkolky.

Pre firmy

GINO PARADISE Bešeňová ponúka svoje priestory aj pre firemné podujatia, teambiuldingové akcie, workshopy či spoločenské akcie. Súčasťou areálu je totiž aj kongresové centrum.

Pre návštevníkov

Návštevníci majú k dispozícii šatne, sprchy a až 2000 uzamykateľných skriniek. Parkovanie je zabezpečené priamo pred aquaparkom.